'Honda' uzstādījusi degvielas patēriņa Ginesa rekordu

"Honda" uzstādījusi jaunu degvielas patēriņa efektivitātes Ginesa pasaules rekordu – 2,82 litra vidējo patēriņu uz 100 kilometriem, 25 dienās nobraucot 13 498 kilometrus pa visām 24 Eiropas Savienības (ES) valstīm.


Pie "Honda Civic Tourer 1.6 i-DTEC" stūres visa brauciena laikā bija divi "Honda" Eiropas Izpētes un attīstības komandas dalībnieki – Fergals Makgrats un Džūlians Vorens, kuri pieņēma izaicinājumu praktiski apliecināt "Tourer" modeļa iespaidīgo degvielas ietaupījumu.


Ievērojamais nobrauktais attālums ir līdzīgs tam, ko komanda veiktu, dodoties no savām mājām Apvienotajā Karalistē uz Austrāliju, apstājoties tikai deviņas reizes, lai uzpildītu degvielu. Katras degvielas tvertnes izmantošanas reizē automobilis sasniedza ievērojamu vidējo kilometru skaitu – 1500, un degvielas kopējās izmaksas visam braucienam bija tikai 645 eiro.Komanda braucienā devās 1. jūnijā, izbraucot no Alstas Beļģijā un virzoties pa kontinentu pulksteņrādītāja virzienā. Viņi atgriezās ceļojuma sākumpunktā 25. jūnijā, uzrādot neticami mazu degvielas patēriņu, kas par vairāk nekā 25% pārspēja ražotāja norādīto "Tourer" efektivitātes sasniegumu – 3,8 litri uz 100 kilometriem.


"Bija grūti, bet mums tas patiešām patika, turklāt jaunā rekorda dēļ paveiktais smagais darbs bija tā vērts," stāsta Makgrats. "Tas bija veiksmīgs komandas darbs, tāpēc es vēlētos pateikties visiem šajā pasākumā iesaistītajiem par viņu ieguldījumu un atbalstu. Pēc tam, kad tik daudz laika pavadīts pie stūres, Džūlianam un man patiešām ir prieks uz kādu brīdi atgriezties pie rakstāmgalda!"


delfi.lv/auto/zinas/honda-uzstadijusi-degvielas-paterina-ginesa-rekordu.d?id=46187719
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив