Vairāk nekā 600 tūkstoši Honda automašīnu tiks atsauktas uz ASV

ASV automašīnu tirgū izcēlās vēl viens skaļš skandāls. Tajā piedalās Honda, no kurām 1,6 miljoni automašīnu tika pasludinātas par ārkārtas situācijām, un 600 tūkstošiem ir obligāta atsaukšana un bezmaksas serviss.

Mēs nerunājam par vecām automašīnām, bet gan par jaunākajiem uzņēmuma modeļiem. Jo īpaši mazais mikroautobuss Honda Odyssey, kas nesen nonāca pārdošanā, arī ir samazināts iespējamo darbības traucējumu dēļ. Modeļu sarakstā ir arī pavisam jauni krosoveri Passport and Pilot no 2019. līdz 2020. gadam. Kopumā uzņēmuma "akcijā" piedalās vairāk nekā seši simti tūkstoši automašīnu.

Visām automašīnām ir dažādas problēmas. Tie tika identificēti masveida revīzijā, ko organizēja ASV iestādes. Tātad, iepriekš minētajos krosoveros, ņemot vērā durvju rokturu atrašanās vietu ziemas sezonā, var rasties slēdzenes matējums. Daudzas no identificētajām problēmām tiek atrisinātas, mainot elektronisko sistēmu parametrus un nomainot borta mikroshēmu programmaparatūru.
Honda reaģēja ar sapratni uz šiem trūkumiem un piekrita bez maksas labot visu to sarakstu. Daudzi oficiālie servisa centri jau ir sākuši pieņemt automašīnas no īpašniekiem, kuriem tiek nosūtīti uzaicinājumi veikt tehnisko apkopi.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив