Honda līdz 2023. gadam nepārdos ICE automašīnas

Citas bažas paredz pilnībā atteikties no automašīnu ar iekšdedzes motoriem ražošanas. Šoreiz mēs runājam par Honda, kas līdz 2023. gadam plāno pilnībā pāriet uz savu modeļu elektriskajām versijām. Tātad nākamais, 2021. gadā, tirgū parādīsies pirmais pilnībā elektriskais uzņēmuma crossover.
Līdz 2022. gadam Honda pilnībā pārtrauks benzīna un dīzeļdzinēju ražošanu Eiropā. Visa nākamā modeļu līnija būs hibrīdi un elektriskās automašīnas. Pēc uzņēmuma Eiropas nodaļas direktora Īana Hovela teiktā, Honda pilnībā atbalsta Eiropas Savienības iniciatīvu samazināt oglekļa dioksīda emisiju līmeni atmosfērā.

Jau 2035. gadā lielākā daļa rietumu valstu vai nu pilnībā, vai ievērojami atteiksies no automašīnām, kuras darbina ar ogļūdeņražiem. Tuvojoties šim datumam, likumdošana šajā jomā tiks pastāvīgi stingrināta, un nodokļi un nodokļi palielināsies. Uz šī fona Honda pāreja uz jaunu tirgus stratēģiju izskatās diezgan apdomīga un savlaicīga.
Tiesa, uzņēmumam šobrīd ar elektriskajiem transportlīdzekļiem klājas ne pārāk labi. Eiropas tirgū ir tikai viens elektromobilis - Honda e, kuru ļoti veiksmīgi pārdod Lielbritānijā un Vācijā.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив