Honda ieinteresēja automašīnu entuziastus ar dīvainām fotogrāfijām

Japānas auto gigants turpina pārsteigt savus līdzjutējus.
Nesen oficiālajā Honda vietnē parādījās automašīnas fotoattēli, kurus neviens iepriekš nav redzējis. Zīmola fani bija zaudēti. Nedaudz vēlāk koncerna pārstāvji sacīja, ka šī ir jauna modeļa fotogrāfija.

Turklāt tā prezentācija notiks 2021. gada maija sākumā. Tiek pieņemts, ka modelis ir paredzēts Dienvidaustrumu Āzijas patērētājiem. Honda pārstāvji negatavojas apkopot nekādu īpašu konferenci. Visticamāk, būs virtuāla apraide. Ikviens to var skatīties bez maksas.

Starp jaunā modeļa iezīmēm ir svarīgi izcelt LED lukturus un iespaidīgu radiatora režģi. Visticamāk, mēs runājam par leģendārā kompaktā van Mobilio jauno paaudzi. Pēdējo reizi tas tika atjaunināts 2016. gadā. Iekšējās personas apgalvo, ka pirmizrādei vajadzēja notikt pirms gada, taču koronavīruss sajauca japāņu plānus.

Ir arī vēl viens ierosinājums. Sakiet, mēs runājam par 2. paaudzes BR-V krosoveru. Starp galvenajām īpašībām skaidri izceļas 3 rindu kabīne. Patiesībā šī ir laba ģimenes automašīna. Tā pārdošanas apjomi vienmēr ir bijuši labi. Turklāt modeli mīlēja pat ASV un Eiropā.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив