Honda iepazīstināja ar jauno sedanu Civic

Lieliskas ziņas japāņu zīmola faniem.
Nesen kļuva zināms, ka tuvākajā nākotnē ražošanā tiks laista jauna Honda Civic. Eksperti jau atzīmē askētisko dizainu. Tomēr tas nav trūkums, bet gan priekšrocība. Iepriekšējā versija bija pārāk pārblīvēta ar nevajadzīgiem elementiem.

Jāatzīmē arī tas, ka sedans ir kļuvis vizuāli lielāks. Pieeja interjera dizainam ir pilnībā pārveidota. Tas ir pieblīvēts ar visa veida elektroniku. Kaste ir tikai automātiska mašīna. Tika nolemts vienreiz pamest mehāniku.

Šasija paliek no iepriekšējās paaudzes. Eksperti saka, ka apstrāde ir labāka. Arī japāņi cītīgi strādāja pie brauciena vienmērīguma. Interesants risinājums ir alumīnija apakšrāmji. Neaizmirstiet arī par paplašinātajām buksēm. Inženieri pilnībā pārveidoja elektrisko stūres pastiprinātāju. Sānu spoguļi ir pārvietoti uz durvīm. Kapuce ir kļuvusi nedaudz garāka.

Īpaša uzmanība tika pievērsta modeļa drošībai. Japāņi nekavējoties paziņoja, ka viņus iedvesmoja modeļi, kas tika ražoti pagājušā gadsimta 70. gados. Kopumā tas ir pareizs solis. Tā kā retro mode tagad ir tendence.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив