Hečbeks Honda City sāk karjeru

Jaunais Honda City hečbeks nonāk konveijerā Taizemē. Automašīna tiks montēta uz tāda paša nosaukuma sedana bāzes, kas papildinās jaudu, kā arī izmaksas. Modeli šogad plānots pārdot Dienvidaustrumāzijā, Eiropā, kā arī Latīņamerikas valstīs.

Dzinēju klāstu galvenokārt pārstāv benzīna spēka agregāti, kas darbojas ar variatoru, kā arī nodrošina visu riteņu piedziņu hečbekam. Tajā pašā laikā e:HEV RS hibrīdmodifikācija palika sedana ekskluzīva, jo tās pārnešana uz jauno virsbūvi automobiļa autoriem šķita nepiedienīga.

Hečbeka pamataprīkojumā ir iekļautas daudzas iespējas, tostarp gaisa kondicionētājs, četru skaļruņu audio sistēma, halogēna priekšējie lukturi, spiedpogas palaišana, spuras antena un daudz kas cits.
Kopumā automašīna izrādījās ļoti ievērojama, un tāpēc tā noteikti būs pelnīta un populāra vidējā cenu segmenta cienītāju vidū. Jebkurā gadījumā sedans uzrāda ļoti labus pārdošanas apjomus. Eiropā Honda City vajadzētu parādīties pēc pāris mēnešiem, lai autobraucēji jau tagad varētu vērīgi aplūkot šo daudzsološo jaunumu.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив