Honda Odyssey saņēma atjauninājumu

Honda Odyssey tagad ir piektajā paaudzē. Populārā automašīna saņēma daudz jauninājumu, kas ietekmēja gan tā izskatu, gan tehnisko aprīkojumu. Šīs ziņas ietvaros mēs centīsimies runāt par visiem svarīgajiem punktiem, kas saistīti ar Honda Odyssey piekto paaudzi.
Sāksim ar izskatu, kas kļuvis daudz modernāks un pievilcīgāks. Visvairāk mainījusies modeļa priekšējā daļa, kas tagad dārd jaunu optiku, radiatora režģi, kā arī harmonisku motora pārsegu. Taču kuģa pakaļgalam dizaineri ir sarūpējuši pāris jaunumus, piemēram, tās pašas durvis ar uzlabotu stiprinājumu.

Dzinēju līniju papildināja tikai viens atmosfēriskais dzinējs ar 175 ZS. un 225 ņūtonmetru griezes moments. Taču parādījās arī hibrīdelektrostacija ar 145 ZS benzīna agregātu. un elektromotors 184 ZS. Abas versijas atbalsta visu riteņu piedziņu, kas ir vēl viens būtisks modeļa jauninājums.
Kopumā Honda Odyssey ir kļuvis labāks visos aspektos. Vienlaikus ražotājs solīja cenu zīmi īpaši necelt, lai stimulētu jau tā labos auto pārdošanas apjomus. Eiropas tirgū Honda Odyssey parādīsies tuvāko pāris mēnešu laikā.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив