Honda Accord sedans ir uzlabots ASV

Labs vidēja budžeta Honda Accord sedans atkal ir modernizēts ASV patērētājiem. Tajā pašā laikā automašīnas izmaksas ir pieaugušas proporcionāli uzlabojumiem un sastādīja 24 770 USD par pamatpaketi. Par šo naudu autobraucēji var rēķināties ne tikai ar japāņu dizaina izpēti, bet arī pamatīgu tehnisko aprīkojumu.
Uzreiz teiksim, ka sedana dzinēju klāsts palika nemainīgs, tāpat kā pārnesumkārbas iespējas. Tas, kas patiešām ir atjaunināts, ir borta datora programmatūra, kas tagad lieliski tiek galā ar spēka piedziņām, nodrošinot uzlabotu atsaucības līmeni. Turklāt ir palielinājusies standarta bremžu sistēmas uzticamība, kas darbojas daudz raitāk.

Salonā ir pievienots jauns mediju centrs ar astoņu collu displeju, kā arī Apple CarPlay un Android Auto atbalstu. Tāpat nedaudz pastiprināta klimata kontrole, kas ļauj elastīgi regulēt temperatūras režīmu un taupīt degvielu jauktā režīmā.
Kopumā ar tiem jauninājumiem, kas sola jaunus Honda Accord pircējus, ir vairāk nekā pietiekami patīkamai braukšanai gan pilsētā, gan ārpus tās. Tāpēc esam pārliecināti, ka automašīna arī turpmāk būs pieprasīta amerikāņu vidū.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив