Honda atklāja jauno NSX kupeju

Honda sporta kupeja NSX tika prezentēta Tokijas auto izstādē, kas katru gadu notiek Japānas galvaspilsētā. Šajā gadījumā automašīnai būs vidus dzinēja izkārtojums, kas atgādinās Porsche 911 RSR modeli. Pati automašīnu klase ir paredzēta maratona tipa sacīkstēm, un tāpēc tai ir visas iespējas iedegties Lemānas 24 stundu čempionātā.
Zem cēla zirga pārsega atrodas četrinieks ar turbokompresoru ar pienācīgu atdevi 620 ZS. un 750 ņūtonmetru griezes moments. Spēka agregāts darbojas ar mehānisko transmisiju, kas tās ārkārtējās efektivitātes dēļ nemainīgi tiek uzstādīta uz visām mūsdienu sporta automašīnām.

Tāpat auto varēs lepoties ar uzlabotu neatkarīgo atsperu piekari, kas aprīkota ar virsbūves stabilizācijas sistēmu, kas pareizāk pārvarēs trases stāvos līkumus. To veicina īpašs borta dators, kas reāllaikā sadala slodzi starp asīm un riteņiem.
Kopumā sporta auto iznāca kā ārkārtīgi interesants projekts, kas ienesīs svaigu straumi pēdējo gadu sacīkšu modeļu pasaulē. Reti Honda ar šādiem projektiem iepriecina pasaules sabiedrību, un tāpēc ar interesi vērosim modeļa attīstību un iespējamās uzvaras augsta līmeņa čempionātos.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив