Honda HR-V atjaunināts Eiropā

Subkompaktais krosovers Honda HR-V Eiropā ir vispusīgi atjaunināts. Modelis savā rīcībā saņēma jaunu hibrīda spēkstacijas konfigurāciju, salona izsmalcinātību, kā arī atjauninātu dizainu, kas tika pielāgots mūsdienu standartiem. Kā uzņēmīgie japāņi galu galā pievilinās pircēju - tālāk uzzināsim tekstā.
Un sāksim ar pašu galveno, proti, jauno hibrīdsistēmu, ko pārstāv videi draudzīgs atmosfēriskais dzinējs ar 106 ZS. un 127 ņūtonmetru griezes moments. Tas darbojas ar 96 kW (131 ZS) vilces elektromotoru, kas darbojas arī kā starteris un strāvas ģenerators. Tajā pašā laikā modeli kontrolē viedais variators, kas atbalsta visu riteņu piedziņu.

Neraugoties uz daudzajām baumām, Honda HR-V nekad nav iekļuvis plug-in hibrīda tirgū, kas kļūst arvien pieprasītāks Eiropas tirgū. Protams, japāņi nedaudz uzlaboja buferakumulatora ietilpību, taču to joprojām nebūs iespējams uzlādēt no tīkla.
Lai kā arī būtu, atjaunināts izskats, kas atspoguļo vidējā budžeta segmenta labāko praksi, kā arī interjers ar jaunu multimediju sistēmu, stūri un instrumentu paneli kopā ar atjauninātu dzinēju noteikti ir naudas vērts.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив