Honda Jazz atklāj jaunas specifikācijas

Ziņkārīgais ceturtās paaudzes Honda Jazz beidzot ir atklājis savas specifikācijas. Šis modelis tiek ražots dzimtajā Japānā ar nosaukumu Honda Fit, taču Eiropai koncerna vadītāji nolēma izvēlēties skanīgāku nosaukumu. Tajā pašā laikā atjauninātā hečbeka izmaksas, kas faktiski saņēma daudz uzlabojumu, būs pieticīgi 22 000 eiro.
Tātad galvenais jaunās paaudzes Honda Jazz jauninājums būs tā daļēja pāreja uz elektrisko vilci. Daļēji, jo automašīna saņēma hibrīda spēkstaciju, ko pārstāv 130 ZS benzīna aspirators, kā arī pāris griezes momenta elektromotori. Šeit nav uzlādējama akumulatora, bet bufera bloks ļauj ietaupīt degvielu. Apgalvotais patēriņš ir tikai 4,5 litri WLTP ciklā.

Labi tika izstrādāts arī dzīves nogurdinātā hečbeka izskats, kas savā ziņā ieguva vieglu agresijas uzliesmojumu un ļoti straujas virsbūves aprises. Nozīmīgu lomu jaunajā izskatā spēlē firmas diski, kā arī perfekti pagriezts režģis.
Runājot par interjeru, tas ir kļuvis nedaudz plašāks un ērtāks. Tagad gaisa kondicionēšanas vietā autovadītāji varēs baudīt pat vienkāršu, bet strādājošu klimata kontroli, kā arī atjauninātu multimediju sistēmu ar jaunām iespējām.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив