Honda Civic Type R gatavs ražošanai

Vienpadsmitās paaudzes Honda Civic ar Type R prefiksu ir gatavs masveida ražošanai. Auto saņēma jaunu virsbūves komplektu no Mugen nodaļas, dzinēju līniju, kā arī uzlabotu interjeru. Kopumā inovāciju ir pietiekami daudz, un tāpēc mēs nolēmām šim jaunajam produktam pievērst maksimālu uzmanību.
Zem pārsega gaidām par trešdaļu atjauninātu dzinēju līniju, ko pārstāv gan benzīna, gan dīzeļa spēka agregāti. Tajā pašā laikā starp jaunajiem produktiem ir tikai benzīna dzinēji. Augstākā līmeņa jaunpienācējs ir 320 ZS četrinieks ar turbokompresoru. un 400 ņūtonmetru griezes momentu. Visi spēka agregāti darbojas ar standarta sešpakāpju mehāniku un variatoru.

Turklāt diezgan būtiski mainījies arī automašīnas izskats. Tagad viņš var lepoties ar sporta korpusa komplektu, spoileri, moldingiem, atjauninātu optiku un radiatora režģi. Tas viss izskatās ārkārtīgi jauki pat pamata konfigurācijā, nemaz nerunājot par dārgākajām un izsmalcinātākajām virsbūves iespējām.
Arī salonā ir pietiekami daudz jauninājumu, starp kuriem interesantākie ir jaunā daudzfunkcionālā stūre, digitālais instrumentu panelis, dizaina paneļi, kas apdarināti ar augstas kvalitātes plastmasu, kā arī vairāki jauni braukšanas režīmi, divu zonu klimata kontrole un parkošanās sensori. ar atpakaļskata kameru.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив