Latvijā sāk Honda Civic Tourer tirdzniecību

Honda oficiālaisdīleris Nippon Auto no sestdienas, 15.martasāk populārās kompaktklases automašīnas Civicpiecu durvju modeļa Tourer tirdzniecību.  


Honda Civic Tourer

Jau rakstījām, ka tam ir klasē lielākais bagāžas nodalījums ar 624 litru ietilpību.Aizmugurējo sēdekļu rindā izmantota MagicSeats tehnoloģija, kas ļauj atzveltņus nolocīt vienā līmenī ar bagāžasnodalījuma grīdu, lai ērti pārvadātu arī garus priekšmetus.


• Honda Civic Tourer jau var nopirkt Latvijā
                   • Cena, sākot no 18 500 eiro
                   • Ietilpīgākais bagāžas nodalījums klasē                   


                                                             

Civic Toureruniversālis pieejams ar 1,8 litrubenzīna dzinēju, kas attīsta 142 zirgspēku jaudu, un superekonomisko 1,6 litru i-DTECEarth Dreams tehnoloģijas 120zirgspēku dīzeļdzinēju, kas patērē tikai 3,8 litrus degvielas uz 100kilometriem. Modeļi ar benzīna dzinēju pieejami arī ar automātisko ātrumkārbu. 

«Honda sarūpējusi Tourer tik bagātīgu aprīkojumu, kāds Civic līdz šim nav bijis. Pircēji var izvēlēties tādas papilduiespējas kā aklās zonas brīdinājums, pilsētas aktīvā bremžu sistēma, sadursmesbrīdinājums, ceļa zīmju atpazīšanas sistēma, joslu maiņas brīdinājuma sistēmaun citas," skaidro NipponAuto Biznesa attīstības un kvalitātes vadītāja Ilze Ulinska.15.un16.martā Nippon Auto rīko atvērtodurvju dienas un aicina visus interesentus uz salonu Krasta ielā 42, laiiepazītu Civic Tourer tuvāk. Automašīnascena ir sākot no 18 500 eiro, ieskaitot PVN.


whatcar.lv/auto-zinas-raksts/5545/latvija-sak-honda-civic-tourer-tirdzniecibu
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив