Honda paziņo jaunā Civic Type R cenas Latvijā

Honda informē, ka jaunais Civic Type R modelis būs pieejamsLatvijā no 2015. gada septembra, un tā cena sāksies no 35 480 eiro. 


Honda Civic Type R

Tiek ziņots, ka jaunais Type R modelis būs pieejams piecāsatšķirīgās krāsās: „Championship White“, „Crystal Black“ (perlamutra),„Polished Metal” (metālika), „Brilliant Sporty Blue“ (metālika) un „MilanoRed“. 


Honda Civic Type R

Vienīgais izvēles aprīkojums papildus krāsai būs GTaprīkojuma pakete, kura pieejama par papildu 1 550 eiro.  Tā papildina auto ārieni ar sarkananoformējuma akcentiem bet aprīkojumā piedāvā priekšējos un aizmuguresparkošanās sensorus, priekšējos lukturus ar krēslas sensoriem, automātiskosstikla tīrītājus ar lietus sensoriem un elektroniski pielokāmus durvjuspoguļus. 


Honda Civic Type R

GT aprīkojuma paketē ietilpst Garmin navigācijas sistēma(kurā iekļauti bezmaksas kartes atjauninājumi uz pieciem gadiem), kas iebūvētastandarta „Honda Connect“ informācijas un izklaides sistēmā (ar 320 vatujaudu), automātisko divzonu klimata kontroles sistēmas gaisa kondicionētāju unsarkanu noskaņas apgaismojumu. GT aprīkojuma versijā ir uzlabots arī drošībasaprīkojums. 


Sacīkšu auto ikdienai 


Jauno 2015. gada Civic Type R modeli darbina pilnīgi jauns,ar turbokompresoru aprīkots 2,0 litru VTEC TURBO benzīna dzinējs, kas nodrošinapriekšpiedziņas segmentā nepārspētu sniegumu. 


Honda Civic Type R

Ieskriešanās laiks no 0 līdz 100 km/h ir tikai 5,7 sekundes,kas ir lielākais paātrinājuma rādītājs priekšpiedziņas hečbeku vidū, unmaksimālais ātrums, kur tas ir atļauts, sasniedz vismaz 270 km/h (167 jūdzesstundā)*. Lai vadītājam būtu vieglāk kontrolēt Type R jaudu, auto ir aprīkotsar speciāli tam izstrādātu Brembo bremžu komplektu. 


Honda Civic Type R

Jaunajā Type R ieviesta jauna "+R" poga, ar kurutiek palielināta dažādu šasijas un piedziņas sistēmu reaģētspēja. Rezultātābraukšanas pieredze ir vēl intensīvāka, kas ir piemērota trasei un kurunoteikti novērtēs īsteni sportiska braukšanas stila entuziasti, uzskata japāņuautoražotājs.  


whatcar.lv/auto-zinas-raksts/5967/honda-pazino-jauna-civic-type-r-cenas-latvija
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив