Interesanti fakti par Honda

Honda Motor Company, Ltd. ražo Honda automašīnas. Tā vēsture aizsākās 1946. gadā, kad Honda dibinātājs, japāņu inženieris Soiiro Honda dibināja savu uzņēmumu. Tā galvenā mītne atrodas Minato, Tokijā, Japānā. Pikaps T360 un sporta automašīna S500 bija pirmās sērijveida ražošanas automašīnas. Mūsdienās līdztekus vieglām automašīnām ražotājs piedāvā arī vieglos komerctransporta līdzekļus, motociklus, motorollerus un dažādas iekārtas. Pašreizējais modeļu klāsts ietver sedanus, hečbekus, krosoverus, apvidus automašīnas, Kei vieglās klases automašīnas, universāļus un furgonus. 

 

Honda automašīnu tehniskās iezīmes 

 

Uzņēmuma automašīnām ir raksturīga augsta veiktspēja. Piemēram, mūsdienās ražotais otrās paaudzes NSX modelis ir hibrīda superauto. Tajā tiek uzstādīti trīs elektrodzinēji un JNC 3,5 litru dubultās turbopūtes V6 dzinējs. Šīs četras spēka iekārtas nodrošina 573 ZS jaudu un 645 Nm griezes momentu, kas ļauj transportlīdzeklim 2,9 sekundēs uzņemt paātrinājumu līdz 100 km/h, braucot ar maksimālo ātrumu 307 km/h. 

 


Honda struktūrvienība Acura ražo luksusa klases automašīnas. Tie ir sedani, krosoveri un viens superauto modelis. 


 

Šīs markas mūsdienu automašīnas ir aprīkotas ar daudzām autovadītāja palīgsistēmām un drošības sistēmām. Tostarp tiek piedāvāta markas izstrādātā sistēma Sensing. Tā ietver visus jaunākos sasniegumus, tostarp joslas saglabāšanas palīgsistēmu (Lane Keeping Assist), palīgsistēmu nobraukšanas no ceļa mazināšanai (Road Departure Mitigation), bremzēšanas sistēmu sadursmes samazināšanai (Collision Mitigation Braking System) un citas. 

 

Uzņēmuma apņemšanās mazināt emisijas tiek realizēta, ražojot daudzus elektromobiļus un hibrīda transportlīdzekļus. Jaunākā izstrāde ir Honda e pilnībā elektriskais modelis RWD. Neskatoties uz tā kompaktajiem izmēriem, automašīnai ir raksturīga lieliska veiktspēja un drošība. Tās dzinēja jauda ir 134–152 ZS, elektrodzinēja pilntvertnes nobraukums - 220 km. Elektrodzinējs, kuru darbina litija akumulators, nodrošina griezes momentu 315 Nm, palīdzot automašīnai 8,3 sekundēs uzņemt paātrinājumu līdz 100 km/h. 

 

Hondaforum.lv ir jūsu uzticamais partneris rezerves daļu pasaulē 

 

Vai jūs meklējat, kur iegādāties lētas Honda rezerves daļas? Apmeklējiet euautodalas.lv, jo mums ir viss nepieciešamais autoremontam un apkopei, sākot no priekšējā stikla tīrītāju slotiņām un beidzot ar gāzu sadales mehānisma ķēdēm. Mēs tirgojam visas preces par pieejamām cenām, kas akciju laikā kļūst vēl zemākas. Veiciet labākos pirkumus jau šodien - pasūtiet rezerves daļas mūsu interneta veikalā, un jūs tās saņemsiet iespējami īsākā laikā.

LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив