Honda N7X būs BR-V turpinājums

Kompaktais krosovers Honda BR-V tika izlaists salīdzinoši nesen - 2016. gadā. Sākotnēji automašīnu sāka pārdot tās dzimtajā reģionā un Dienvidaustrumāzijā, bet pēc tam tas parādījās ASV. Ja karjeras sākumā auto pārdeva labi, tad ar laiku krosoveram neklājas labi.
Šajā sakarā Honda nolēma izlaist jaunu SUV, kura pamatā ir BR-V. Runa ir par Honda N7X modeli, kura pamatā būs apkaunotais priekštecis. No tā krosovers mantos platformu, dzinēju klāstu, kā arī daudzas aprīkojuma vienības. Bet modeļa dizains būs radikāli atšķirīgs.

Dzinēju klāstu galvenokārt pārstāv benzīna spēka agregāti, lai gan starp dzinējiem ir pāris dīzeļdzinēji. Dzinēja vidējā jauda ir aptuveni 120 ZS. Šajā gadījumā vilce tiek pārnesta uz priekšējo asi, tāpēc par visu riteņu piedziņu nav runas. Kas attiecas uz transmisiju, ir klasiska mehānika un nepārtraukti mainīga pārnesumkārba.
Krosovera izskats ir pielāgots mūsdienu standartiem, un tagad tajā ir daudz apzīmogotu virsbūves elementu un elegantas formas LED optikas. Turklāt ir labi diski un ērts interjers, kas aprīkots ar modernu elektroniku un visām nepieciešamajām iespējām.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив