Indijā tiek laists klajā Honda Amaze sedans

Atjauninātais budžeta Honda Amaze sedans iznāk Indijā, kur automašīna faktiski tiks ražota. Papildus Indijai modelim vajadzētu parādīties Austrumeiropas un NVS valstīs, kur tas arī iepriecinās pircējus ar pieņemamu cenu. Tajā pašā laikā mēs runājam par sedana trešo paaudzi, kas ir otrās paaudzes turpinājums, kas tika izlaists 2018.
Kā jūs saprotat, modelis jau ir pietiekami pieprasīts budžeta un apdomīgu autobraucēju vidū, pretējā gadījumā tas netiktu atjaunots. Jaunā paaudze modelī ienesīs vairākas iespējas, dzinēju klāstu, kā arī svaigu izskatu, kas tomēr nav īpaši progresējis, salīdzinot ar pašreizējo versiju.

Kas attiecas uz jaunajiem dzinējiem, tos pārstāv tikai benzīna atmosfēras līnija ar vidējo jaudu 130 ZS. Tam visam pievienota piecu pakāpju manuālā pārnesumkārba jeb CVT. Piedziņa ir tikai priekšā.
Pats modelis joprojām ir konkurents tādiem budžeta sedaniem kā Ford Aspire, Hyundai Aura, vietējais Tata Tigor un virkne citu automašīnu. Tomēr izcilie iepriekšējās paaudzes pārdošanas apjomi ļauj cerēt uz pašreizējās versijas panākumiem.
LV / Honda
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив