Honda Amaze izturēja pārveidošanu

Labs subkompakts Honda Amaze sedans nesen tika visaptveroši atjaunināts. Tajā pašā laikā lielākā daļa jauninājumu ir tikai kosmētiski, tāpēc šo modernizāciju var droši saukt par pārveidošanu. Automašīna pati par sevi ir pozicionēta kā budžeta transportlīdzeklis, un to labi pārdod jaunajos tirgos, tostarp Indijā un Dienvidamerikā.
LV / Honda
Lasīt tālāk

Sīkāka informācija par jaunās Mercedes E klases W214 interjeru


Vācu kompānija Mercedes publicējusi svaigus attēlus no atjauninātā interjera - Mercedes E-Class W214, kura pirmizrāde gaidāma 2023. gada pavasara beigās. Sākotnēji paneļa displejam bija jābūt stabilam attēlam, taču fotogrāfijās redzam trīs atsevišķas daļas: virtuālu kārtīgu ar indikatoriem, centrālo multimediju un atsevišķu skārienekrānu pretī pasažiera sēdeklim.
LV / Honda
Lasīt tālāk

Jauns projekts no Mansory - stilīgs Range Rover sportiskā virsbūves komplektā


Tūninga darbnīca Mansory, kas pazīstama ar saviem iespaidīgajiem premium klases automobiļu projektiem, prezentēja vēl vienu izstrādi, kuras pamatā ir britu apvidus auto - Range Rover. Speciālisti no Vācijas pielika roku tehniskajām un ārējām sastāvdaļām, piešķirot luksusa segmentam neparastu matētu purva nokrāsu ar melna spīduma elementiem.
LV / Honda
Lasīt tālāk

Holandieši bērēs parādīja Tesla Model 3 universāli


Internetā pamanītas interesantas ziņas, kas prezentē oriģinālu un paštaisītu izstrādi uz elektromobiļa bāzes - Tesla Model 3. Viena no Eiropas kompānijām, kas nodarbojas ar apbedīšanas pakalpojumiem, prezentēja savu redzējumu par katafalku, izmantojot Elona Muska elektromobili kā pamats - tagad automašīnai ir koda nosaukums "Tesla Hearse 3" un tā ir paredzēta zārku pārvadāšanai.
LV / Honda
Lasīt tālāk