Honda Jazz atklāj jaunas specifikācijas


Ziņkārīgais ceturtās paaudzes Honda Jazz beidzot ir atklājis savas specifikācijas. Šis modelis tiek ražots dzimtajā Japānā ar nosaukumu Honda Fit, taču Eiropai koncerna vadītāji nolēma izvēlēties skanīgāku nosaukumu. Tajā pašā laikā atjauninātā hečbeka izmaksas, kas faktiski saņēma daudz uzlabojumu, būs pieticīgi 22 000 eiro.
LV / Honda
Lasīt tālāk

Honda HR-V atjaunināts Eiropā


Subkompaktais krosovers Honda HR-V Eiropā ir vispusīgi atjaunināts. Modelis savā rīcībā saņēma jaunu hibrīda spēkstacijas konfigurāciju, salona izsmalcinātību, kā arī atjauninātu dizainu, kas tika pielāgots mūsdienu standartiem. Kā uzņēmīgie japāņi galu galā pievilinās pircēju - tālāk uzzināsim tekstā.
LV / Honda
Lasīt tālāk

Honda atklāja jauno NSX kupeju


Honda sporta kupeja NSX tika prezentēta Tokijas auto izstādē, kas katru gadu notiek Japānas galvaspilsētā. Šajā gadījumā automašīnai būs vidus dzinēja izkārtojums, kas atgādinās Porsche 911 RSR modeli. Pati automašīnu klase ir paredzēta maratona tipa sacīkstēm, un tāpēc tai ir visas iespējas iedegties Lemānas 24 stundu čempionātā.
LV / Honda
Lasīt tālāk

Indijā tiek laists klajā Honda Amaze sedans


Atjauninātais budžeta Honda Amaze sedans iznāk Indijā, kur automašīna faktiski tiks ražota. Papildus Indijai modelim vajadzētu parādīties Austrumeiropas un NVS valstīs, kur tas arī iepriecinās pircējus ar pieņemamu cenu. Tajā pašā laikā mēs runājam par sedana trešo paaudzi, kas ir otrās paaudzes turpinājums, kas tika izlaists 2018.
LV / Honda
Lasīt tālāk